Мода

Романтична Пролет со брендот Kling

Ако сакате романтични фустанчиња со ретро призвук, едноставно ќе се вљубите во шпанскиот бренд Kling.

За разлика од трендовите кои „ вриштат “ од излозите на high street брендовите, во Kling доминираат страстни бои помешани со силните жолта, црвена и зелена боја. Ретрото е прикажано преку романтика, доминира чипката, меката и сјајна свила, со кој секој стајлинг изгледа неверојатно елегантно. Тука се принтовите кои нé враќаат во осумдесеттите, но стилизирани на неверојатно урбан и cool начин, а присутни се и макси фустанчињата кои се незамислив дел од секоја топла сезона.

Доколку посакувате нетипични фустанчиња и останати кежуал парчиња кои изгледаат неверојатно, а Вие сте љубител на ретро стилот, Ви советуваме да се пронајдете во брендот Kling. Следниве фотографии ќе Ви помогнат…

Напиши коментар