Дестинации

Романтичните ноќи во „Dhigu“

„Dhigu“ е уште еден од многуте ултра луксузни резорти на Малдивите, што е познат по вечерната романтична атмосфера и одличните спа услуги. Совршена дестинација за вљубените…Имате ваша индивидуална вила, ваш базен, потребниот мир и тишина, приватност, вечера со стотици свеќи, раскошна природа, што друго ви треба?

 

Напиши коментар