Bridal

Романтика и елеганција во креациите на Ензоани

Ви претставуваме уште една прекрасна романтична колекција на невестински фустани, дизајнирана од познатиот моден креатор на венчаници Ензоани.

Колекцијата е составена о снежно бели невестински фустани, украсени со чипка и со нежни детали од сребро.

За оваа колекција карактеристични се фустани украсени со цветови и раскошни здолништа, но и фустани припиени до телото за невести кои сакаат да ги истакнат своите женствени облини.

Напиши коментар