Мода

Романтика по мерка на Валентино

Престижната модна куќа Валентино ја претстави со гордост својата најнова колекција на вечерни тоалети.

Како и секогаш, Валентино ја истакнува женственоста до најгорната граница. Ова е колекција за гламурозните дами кои гордо го носат своето тело.

Напиши коментар