ШоуБиз

Сакате секси задник како Ким Кардашијан? Еве го начинот!

Таа е позната по своите облини, каде и да се појави очите се вперени во неа. Доколку сте девојка која сака да ги има овие облини тогаш одговорот побарајте го во Ен Сандерс, познатиот бренд за секси долна облека.

Направени се неколку парчиња на облека, од гаќи, па до кратки комбинезони кои совршено ќе ги истакнат облините и ќе направат задник кој ќе биде ист како на Ким Кардашијан.

Напиши коментар