ШоуБиз

Се разведуваат Орландо Блум и Миранда Кер?

Бракоразводна треска владее во Холивуд. Уште еден пар наскоро ќе се сретне пред судот за развод. Актерот Орландо Блум и неговата двегодишна сопруга, моделот Миранда Кер се разведуваат.

Парот живее во Њујорк, каде папараците веќе подолго време ги гледаат сами, а и при тоа без бурма на раката. Според изјавите на извор близок на парот, тие навистина се разведуваат.

Инаку Миранда и Орландо беа во брак од 2010 година, и го имаат синот Флин.

Напиши коментар