ШоуБиз

Се сеќавате ли на Брендот, Кели и Дилан?

Популарната тројка се обедини повторно по 17 години… но, за да снимаат реклама.

Актерката Џени Герт или попозната како Кели од Беверли Хилс, ја објави својата фотографија со колегите под која напишала: “Јас и уште некои момци кои можеби ќе ги препознаете”.

На оваа фотографија се лицата со кои израснавме, а сега имаат Џејсон Присли 42, Џени 40 и Лук Пери 45 години. Последен пат оваа тројка ја видовме во 1999 година кога беше прикажана последната епизода од популарната серија.

Напиши коментар