ШоуБиз

Се соблече братучетката на Кејт Мидлтон, сега таа ќе плаќа

Втората братучетка на Кејт Мидлтон, Катрина Дарлинг ја напушти работата во банката и се реши да гради кариера како секси танчерка.

Таа изведува танци облечена во минијатурни крпчиња инспирирани од кралското семејство и тоа на химната на Велика Британија God Save the Queen.

Освен ова, Кетрин се соблече за Плејбој каде освен на насловната страна ќе се најде и на осум страни во магазинот во голо издание.

По ова може само да замислиме како ќе реагира кралското семејство, и како Кејт ќе плати за ова.

Напиши коментар