Мода

Се враќаме во Pin Up ерата

Бидете модерна девојка, бидете во чекор со модата. Доколку ви се допаѓа овој тренд одберете облека во овој стил.

Имено, Pin Up ерата е повторно присутна. Таа се појавила во почетокот на 20-те, но еве ја повторно на големата врата.

Облеката е во интензивни бои, украсена со многу детали од цветови, точки, риги и слично. Може слободно да комбинирате повеќе дезени во една комбинација.

Кратките панталончиња со многу висок струк го имаат главниот збор. Високите потпетици пак се одлична дополна за секси изгледот.

Напиши коментар