ШоуБиз

Сега Ријана е русокоса!

Познатата пејачка од Барбадос Ријана од сега е дефинитивно русокоса. Таа ја исфарбала својата коса плава и ја испеглала.

Ријана не е Ријана ако веднаш не ја покаже драстичната промена на изгледот. Во малку диво и провокативно издание позирала за насловната страница на едиторијалот и модното списание „Elle“.

Дека не се работи за перика потврдила и самата пејачка, која на Твитер објавила слики од фотосесијата и признала дека ја офарбала косата за потребите на самото снимање.

Напиши коментар