ШоуБиз

Секој чекор на Алба може да го следите на Твитер

Додека поголемиот дел од познатите се трудат се да држат во тајност, и го прекриваат секој свој чекор, Џесика Алба дава извештај на социјалната мрежа Твитер.

Таа постојано го апдејтува својот профил со нови фотографии од семејниот одмор во Италија. Под секоја слика пишува каде е, со кого е, каде е на кафе, каде и што руча…

Напиши коментар