ШоуБиз

Секси Адријана Лима како сирена!

Адријана Лима по кој знае кој пат го покажа своето совршено тело и тоа во новата реклама за костими за капење од „Victoria’s Secret“.

Откако пред некој ден ви го претставивме видеото со Лима која трае буквално 5 саати, сега ви подаруваме 42 секунди чисто задоволство. Адријана Лима како секси сирена во реклама за костими за капење за сезоната лето 2012.

Погледнете:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=j5gnopIFxu4

Напиши коментар