Убавина

Секси фризури од познатите, за врелите летни вечери

Доколку немате идеа за вашата фризура, ние ви нудиме неколку предлози. Ова се фризурите кои познатите дами ги одбраа за себе. Тие се долични за вечерните летни забави, лежерни, романтични…

Погледнете ја нашата кратка галерија:

 

Напиши коментар