ШоуБиз

Selena се излежува на сонце :)

Младата пејачка и девојка на мега-поуларниот Justin Bieber решила дека е редно време малку да ја фати сонце.

–          Ми треба сонце, – напишала кратко и јасно на својот Твитер профил преубавата Selena Gomez под својата фотографија.

Со очила за сонце, бикини, освежувачки пијалак, најверојатно ѝ фалел само уште дечкото. Инаку, пред некој ден таа самошто наполни 18 години, а на роденденот Justin не можел да ги оттргне своите очи од неа, како и своите раце.

Напиши коментар