← НАЗАД НА БОЗА

Сестрите Кардашијан – сензација во Мајами!

Сестрите Кардашијан – сензација во Мајами!
662 Читања

Познатите ралити шоу звезди, го посетија Мајами и секако, додека престојуваа таму целото внимание постојано беше насочено кон нив.

 Погледнете ја фотогалеријата од нивното патување, сликана од папараците кои беа постојано чекор зад нив.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk