ШоуБиз

Севе доби наследничка! Уште една пејачка снимала порно на јахта

Многу познати убавици уживаат да се снимаат додека имаат секс, а некои од тие снимки излегоа во јавноста, па истите тие се здобија со уште поголема популарност. Откако се случи скандалот со порно снимката на Севе, следеа уште многу такви случаи, некои во нашето соседство, а некои во светскиот шоубизнис.

Според информациите на странските медиуми, во секој момент се очекува порно снимката на Шакира и Пике, кои исто така се снимале додека биле на брод.

Видеото кое наскоро ќе се појави наводно трае 15 минути, а освен главните актери во кабината има многу расфрлана облека и празни шишиња алкохол.

Оваа снимка ја направил работник од бродот. Се шпекулира дека Шакира отпуштила многу асистенти кои се обиделе да ја уценуваат со снимката. Портпаролот на Шакира сеуште не се огласил во јавноста за да ја демантира или потврди оваа вест.

 

 

Напиши коментар