ШоуБиз

Северина во бикини без фотошоп

По мини турнејата која ја одржа ова лето, Северина се смеси во еден хотел во Задар за да се одмори. Додека беше на одмор во овој хотел, таа имаше фото сесија која е реклама за хотелот. На сликањето присуствуваа и нејизните приврзаници од клубот за Северина.

На овие фотографии Севе позира во секси бикини, а фотографиите се направени без употреба на фото шоп. Погледнете каква е природна Севе:

Напиши коментар