Мода

Шарени марами за романтичен и секси изглед

Се ближи пролетта а со тоа и ведрите бои и модното шаренило. Ви ги претставуваме Gizia марамите кои пленат со својата сензуалност. Овој Турски бернд постои од 1986 година и има за цел да на секоја комбинација и даде печат на елеганција и префинетост.

Свиленкастиот материјал ќе ја направи секоја комбинација по елегантна.

Напиши коментар