← НАЗАД НА БОЗА

Шарлиз Терон ја симна шапката и ја покажа својата “еж” фризура

Шарлиз Терон ја симна шапката и ја покажа својата “еж” фризура
561 Читања

Таа важи за една од најубавите и најсексипилните актерки на денешницата. Пред само еден месец Шарлиз заводливо позираше со својата долга руса коса, а веќе денес е сосема поинаква.

Сепак гласините се докажаа како вистинити. Заради потребите  на филмот “Монструм”, Шарлиз била ишишана скорз кратко. Таа сега гордо ја симна капата и се прошета во Намбија, заедно со својот син Џексон. И вака е убава зарем не?

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk