Мода

Шармантни и заводливи стајлинзи од Myla за оваа сезона

Новите, дизајни на долна облека, од колекцијата Myla, се дизајнирани со софистицирана и заводлива нота, свиленкасти, чипкани, и проѕирни материјали, пастелни бои и комбинација на црно, црвени нијанси. Провокативните дизајни, предизвикуваат погледи и ја истакнуваат грациозноста на женската фигура…Погледнете ја галеријата која ја подготвивме само за вас и ќе се уверите:

 

 

 

Напиши коментар