← НАЗАД НА БОЗА

Шерон Стоун се прошета со голи гради

Шерон Стоун се прошета со голи гради
689 Читања

Таа уште догло ќе биде секс симбол. Иако има 54 години сепак зрачи со истиот сексипил од пред 20 години. Шерон Стоун прошета по улиците на Париз во едно исклучително секси издание. Се појави во црни тесни панталони и црна блуза која е провидна токму вопределот на градите. Атрактивната Стоун храбро ја облекла блузата без градник, а тоа беше доволно сите погледи да бидат вперени во неа.

Со ова Стоун докажа дека е заслужено на врвот на листата од најсексипилните жени, и тоа далеку пред Мадона која има 53 години.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk