ШоуБиз

Шон Пен: „Љубовта е голема лага!“

Популарниот актер Шон Пен кој четири години беше во брак со Мадона и 13 години со актерката Робин Рајт споделува дека никогаш не се чувствувал сакан.

 

Во своето последно интервју 52 годишниот Шон Пен споделува со јавноста дека нема ништо срамно да признаеш дека посакуваш да бидеш сакан.

 

„Гледајќи назад во мојот живот сваќам дека никогаш не сум бил сакан. Љубовта е една голема лага.“ вели тој, човекот кој беше во врска со една од најсексапилните жени на планетата, Скарлет Јохансон.

 

После разделбата со Робин, актерот многу тешко се адаптирал повторно на ергенскиот начин на живот.

 

Напиши коментар