ШоуБиз

Што да купите на ангел кој има се?

Адриана Лима пред неколку дена го прослави својот 31-ви роденден. На својот профил на Твитер им се заблагодари на своите фанови за подароците кои и ги испратиле на домашната адреса, ставајќи и по некоја фотографија од нив.

Тогаш објавила и уште една фотографија од подарокот кој го одбила од својот сопруг. Еве што ми подари мојот сопруг – напишала Адријана под оваа слика:

Убавицата која е во поодмината бременост не е јасно дали се шегувала за оваа фотографија или пак навистина ќе се качи на моторот кога ќе се породи со второто дете.

Напиши коментар