Мода

Што е ново кај H&M ?

За својата најнова пролетна кампања, H&M ангажираше дел од „најголемите лица“ на модната сцена.

Во весели комбинации на облека, овој пат позираа Sasha Pivovarova, Natasha Poly и Isabeli Fontana. Пролетната колекција се базира на силни бои и весели парчиња. Особено се симпатични торбичките во колор блок комбинации односно ретро моделите на чевли, со дрвена платформа.

За да бидете во тек со урбаната димензија, а гардеробата да биде Ваша втора кожа и овој пат изберете H&M !

Напиши коментар