ШоуБиз

Што ли се случуваше под водата? Ирина и Роналдо ги испромовираа добрите тела на Сен Тропе

Топ моделот Ирина Шајк помина возбудлив викенд со своето момче Роналдо. Додека тој беше во карантин со фудбалското првенство, таа се посвети на кариерата а сега и двајцата уживаат во одморот, заслужено.

Сега тие се во Сен Тропе, каде папараците успеаа да ги уловат и направија многу фотографии. Многу секси игри во водата, нежни прегратки, страсни погледи… Погледнете како изгледаше заљубениот пар на плажа:

 

 

Напиши коментар