ШоуБиз

Што му испадна на црвениот тепих? :)

Зак Ефрон неодамна се прошета по црвениот тепих и тоа промовирајќи ја премиерата на својот најнов филм, цртаниот филм „The Lorax“.

Во еден момент, кога тргнал да се поздрави со своите соработници, вадејќи ја раката од џебот му се случил мал инцидент… Во истиот момент од јакната случајно му испаднал кондом. Откако сфатил што всушност се случува, го кренал кондомот од подот, ги ставил очилата за сонце и срамежливо се накашлал со раката преку уста.

Во декември, минатата година, Зак ја прекина 4-годишната врска со колешката Ванеса Хеџинс, па сега откако и официјално е сингл, сите се прашуваме на кого тој „ги троши кондомите“. Еве ја и целата сцена:

Напиши коментар