ШоуБиз

Sирнете во костимот за капење на Хајди Клум

Во минијатурен костим за капење, на плажа, со пиво и скара… така го помина денот на независноста Хајди Клум.

Познатата манекенка по разводот со пејачот Сил, стана најпосакувана мета на папараците. Но, тие и немаат потреба веќе да трчаат по неа. Таа самата се слика, и си објавува ексклузивни фотографии на својот профил на Твитер.

Иако има 39 години, Хајди изгледа совршено, па не не ни чуди тоа што таа се решила да се пофали со овие фотографии.

Напиши коментар