man fashion

Сите нијанси на сиво за оваа есен

Новата колекција на британскиот моден бренд за мажи Hardy Amies нуди луксузна машка облека. Целата колекција е направена во сива боја која ја има во сите можни нијанси. Од ледено сива, па се до гафит сива боја.

Елегантни панталони, плетени џемпери, палта, кошули… Погледнете ја новата колекција која ќе ви даде предлог како треба да изгледате оваа есен.

Напиши коментар