ШоуБиз

Скандал: Бритни забременила од братот на својот сопруг?!

Братот на бившиот сопруг на Бритни Спирс – Кевин Федерлајн тврди дека тој е таткото на нејзиниот син Шон Престон.

Гласините навестуваат огромен скандал, посочувајќи го како татко на 7 годишниот Шон Престон братот на Кевин – Кристофер Федерлајн.

 

Сајтот RadarOnline.com прв ја пушти бомбата во јавноста и веста дека Кристофер подготвил обвинение против Бритни обвинувајќи ја дека му ги одземала кредитините картички и се обидела да го уценува.

Таа го заплашувала дека ќе каже јавно за нивната грозна тајна, односно дека тој е татко на нејзиното дете, додека таа била во брак со неговиот брат.

 

„Јас сум татко на момчето. Признавам дека сум спиел со Бритни и тоа е факт!“, признал Кристофер.

Ни бритни, ни Кевин сеуште не ја потврдиле ни пак одрекле информацијата.

Напиши коментар