ШоуБиз

Со овие балони нема никогаш да потоне:)

Во оваа положба може до утре…

Ким Кардашијан повторно не почести со уште една нова фотографија. Овој пат таа објави фотографија направена во вода. Ким лежи на површината на водата облечена во секси костим за капење, и со шминка невообичаена за во вода.

Ако може да забележите целото тело и е под водата освен градите, кои нормално не може да потонат. Помошните јастучиња се секогаш со неа, па нема потреба да се грижиме за Ким.

 

Напиши коментар