man fashion

Сосема авантуристички со Boss Orange ова лето

Alessandra Ambrosio, Tony Ward и  Will Chalker се најдоа на најновата кампања на Boss Orange. Најновата колекција наменета за пролет-лето 2012 е направена за оние со авантуристички дух.

Позитивни бои, памучни материјали и лежерност. Ова се моделите кои ќе го разбудат авантуристичкиот дух во вас.

Освен парчињата облека, овој бренд ви нуди и голем ибор на модни додатоци, очила за сонце…

Напиши коментар