ШоуБиз

Спиеш со фудбалери и стануваш славна

Проститутката заради која “го изедоа” и Рибери и колегите оваа недела се прошета на модната писта во Париз.Захиа Дехар, беше малолетна кога нејзините услуги ги користеа Франк Рибери, Карим Бензема и Сидни Гову и за тоа и плаќаа по 2.000 фунти.

Атрактивната плавуша тогаш имала 16 години, а фудбалерите за тоа морале да одговараат пред судот, иако во Франција законот им дозволува на проститутките да бидат неполнолетни.

Захиа сега има 20 години и го искористи своето минато да стане популарна, па денес е манекенка која гордо ги носи креациите на модната недела во Париз.

Напиши коментар