ШоуБиз

Станија ни го “сврте грбот”

Старлетата Станија Добројевиќ, учесничката на Vip Surviver се пофали со нови фотографии на својот профил на Твитер.

Таа ни го сврте грбот и ни го покажа добро оформениот задник во розева танга. Да признаеме има и со што да се пофали, а и таа знае да го прати трендот. Ова го направија нејзините колешки од светскиот шоубизнис.

Оваа фотографија ја надополнила со еден коментар: “ Девојките кои велат дека постигнале цврст задник без целулит само со антицелулитни третмани лажат. Ова е можно само со LPG”.

Напиши коментар