man fashion

Стилот на латино ѕвездата Рики Мартин

Латино ѕвездата Рики Мартин се појави бомбастично и со својот секси изглед ја освои секоја жена. Убаво тело, секси движења и тоа е доволно да се забележи еден маж. Стилот на Рики Мартин е во потполност со неговата музика. Одлично износено во секој случај.

Кога е на сцената е секогаш елегантен, но кога не е дел од големата сцена тој е обично момче во кежуал издание. Ова се најдобрите изданија на Рики Мартин:

1 Коментар

Напиши коментар