Bridal

Свечени тоалети од Monique Lhuillier

Доколку ви недостига инспирација за вашиот изглед , а ве чека присуство на некоја свадба тогаш погледнете дел од преубавата колекција на Monique Lhuillier. Оваа колекција изобилува со модели ко се женствени, секси и гламурозни.

Моделите се направени од ексклузивни материјали во црвена, розова и златна нијанса.

Напиши коментар