← НАЗАД НА БОЗА

Светски имиња со светски стајлинзи на Модната недела во Париз!

Светски имиња со светски стајлинзи на Модната недела во Париз!
1017 Читања

Модната недела во Париз заврши. На неа беа представени најновите модни достигнувања, а секако во првите редови беа популарните светски модни икони, будно пратејќи ги ревиите на познатите модни креатори.

Погледнете ги комплетните стајлинзи на светки познатите имиња кои присуствуваа на модната недела, за кои модните критичари имаат позитивни коментари.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk