ШоуБиз

Таа е актерката со најмали гради

Актерката Џулиет Левис, 40, помина убав ден на плажа. Уживаше во одморот и релаксацијата, а при тоа не забележа дека папараците напорно работеа.

Тие го сликаа телото на Џулиет во мини бикини кои ја открија убавата фигура, но и најмалите гради.

Кога таа се сврте однапред и кога ги покажа своте гради…папараците останале шокирани. Еве што успеаа тие да доловат:

Напиши коментар