ШоуБиз

Таа е најеластичната Бонд девојка

Олга Кириленко направи одлична фотосесија во спортска опрема, со која докажа дека е еластична повеќе од што замислувавме. 32 годишната украинска актерка го покажа своето совршено тело, на кое ретко кој маж би можел да и одолее.

Олга се занимавала со балет уште од најрана возраст, а сето тоа секако има влијание за нејзиниот денешен изглед.

Ова се само дел од фотографиите кои ќе бидат објавени во магазинот Complex:

 

 

 

Напиши коментар