ШоуБиз

Таа не е само секси плавуша, еластична повеќе од што мислевте:)

Таа важи за секс бомба, актерка, танчерка, плавуша со големи гради… а сега покажа и дека е навистина еластична.

Памела Андерсон, 45, направи фотографија на аеродром додека го чекаше својот лет и како и сите останати старлети и холивудски ѕвезди го сподели тоа со своите фанови.

Еве како Пами се забавува додека чека да пристигне авионот:

Напиши коментар