ШоуБиз

Таа се породи пред 4 месеци, а видете како изгледа сега

Алесандра Амбросио пред четири месеци по втор пат стана мајка. Ангелот на Викториа Сикрет докажа дека навистина заслужено е во јатото на совршени жени.

Иако се породи пред само четири месеци, сепак телото на Алесандра е совршено.

Она што е најново од неа, е дека е заштитно лице на новата колекција на колумбискиот бренд Arkitect,  но освен како модел таа се има и потпишано на некои парчиња облека. 31 годишната убавица не одмара ни момент, со оглед на фактот дека  е мајка на две деца.

 

Напиши коментар