ШоуБиз

Тајната венчавка на Блејк Ливели и Рајан Рејнолдс

Познатиот таблоид TMZ тврди дека Блејк Ливели и Рајан Рејнолдс се веќе во брак.

Пред неколку дена популарниот актер Рајан Рејнолдс во њујоркшката полиција поднел тужба против папарацо, кој наводно ги вознемирувал него и неговата сопруга, стоело во извештајот.

Полицијата одбила да даде изјава за ваквата вест, а извор близок на парот тврди дека е во прашање грешка, дека Рајан и Блејк сеуште не се во брак.

Напиши коментар