Мода

Tally Weijl – Слатки и жешки парчиња за Лето 2012

Летото е на прагот, а Tally Weijl одлучно го претстави најновиот каталог токму како негова најава…

Брендот кој овозможува изглед на вистинска принцеза и овој пат ги „ здружи “ професионалното, едноставното и естетското и создаде летна преслатка колекција која Веднаш ќе Ве упати во неговите продавници…

Претходно, погледнете ја следнава галерија !!!

Напиши коментар