ШоуБиз

Тамара Еклстон е решена да си најде ново момче, затоа направи секси календар

Откако се разведе Тамара не губи многу време за да си најде ново момче. Таа се сликаше за календар кој целиот ќе биде исполнет со нејзини, провокативни фотографии.

28 годишната богата наследничка ќе ги краси ѕидовите на многу мажи. Таа е во топ форма, подобра од кога и да било.

Да потсетиме, таа се разведе пред неколку месеци, а причината беше тоа што го фати својот сопруг дека снимал порно снимки со други жени додека биле во брак .

Напиши коментар