ШоуБиз

Тој е најсекси маж!

Магазинот Пипл го прогласи најсекси мажот за оваа година. Сосема заслужено тоа е колумбискиот актер Вилијам Леви,32. Латино заводникот се сликаше гол до половина за новата насловна стрна на овој магазин. Неговата сопруга, која исто така е позната актерка Елизабета Гутјерес, во заедничкото интервју откри дека Вилијам знае да влезе во кујната и да и помогне, како и тоа дека е навистина чувствителен и добронамерен.

Нашата публика имаше можност да го види во сериите во кој тој глумеше, а жените жирум светот го запознаа преку спотот на Џенифер Лопез, Im Into You”.

А еве што кажал Вилијам на ова: како дете шетав бос по улици и крадев овошје од дрвата на соседите за да не останам гладен. Тогаш не ни сонував дека ќе се стекнам со ваква слава. Сепак не дозволив тоа да ме понесе, јас сеуште сум истото “дете” кое лудува по Куба.

Напиши коментар