ШоуБиз

Том Круз и Камерон Диаз во тајна врска?

Приватниот живот на Том Круз е повторно на мета на новинарите. Само што се смирија гласините околу неговиот развод со Кејти Холмс, сега повторно има нешто ново.

Според американскиот магазин Life &Style ,Том Круз и Камерон Диаз се во тајна врска.

Том и Камерон се запознале на снимањето на филмот Vanila Sky, а нивната романса започнала на прославата на неговиот 40-ти роденден. По десет години љубовниците ја обновиле врската.

Напиши коментар