Убавина

Топ 10 модерни фризури за ова лето

Светските модни стилисти едногласно кажаа ДА за плетенките. Тоа е типично летен, романтичен изглед. Ние ги одбравме десетте најдобри само за вас.

Одберете ја вистинската фризура за вас, во однос на вашиот облик на лице, во зависност од пригодата за која ви е потребна фризура…

Одберете убаво стегната плетенка или пак лабаво сплетена која делува многу природно и романтично. Погледнете:

 

Напиши коментар