Art & Crafts

Тренди ремен што мора да го имате

Фасцинантен аксесоар чија изработка е инспирирана од пролетната колекција на Гучи за 2012 година. Ременот изгледа фантастично, ултра модерен е, прилега во најразлични комбинации и што е најважно многу лесно се прави.

Нашето мислење е дека секоја модерна дама треба да има еден ваков ремен што сезонава е особено популарен и ќе го збогати секој ваш аутфит.

Нашата оценка за идејава и проектот е 10! Вашата?

Напиши коментар