ШоуБиз

Трудничкото стомаче на Sienna Miller!

Во последно време гледаме сѐ повеќе и повеќе бремени ѕвезди и сите се која од која послатки. Но, дефинитивно, никој не може да се мери со Sienna Miller. Таа заслужува да ја понесе титулата за најстилски облечена идна мајка.

Miller, која треба да се породи ова лето, е забележана во Лондон како си оди кон дома од часовите по јога.

Иако Miller и нејзиниот свршеник Tom Sturrige избегнуваат да даваат изјави за бременоста на актерката, таа воопшто не се срами да се појавува во јавност. Минатата недела била забележана на прославата за 26-тиот роденден на нејзиниот близок пријател и соработник Robert Pattinson.

Напиши коментар