Убавина

Убава и секси за денот на вљубените

Се наближува денот на вљубените, и во негова чест модниот бренд Викториа Сикрет ја подготви колекцијата за девојките и жените кои сакаат пријатно да ги изнанадат своите партнери.

Чипка во шампањ боја, розови комплети, екстремно жешки црвени комплети… Изборот ќе зависи од вас.

За да бидете убава и секси не треба да го чекате овој ден, но може да дадете поголем акцент на својата сексипилност токму на тој ден.

Напиши коментар