Мода

Удобни и тренди… Vans патики !!!

Љубителите на лежерниот стил за оваа Пролет имаат „ сигурна добивка “ !

Новата колекција патики на Vans за урбаните девојки овој пат нуди лесни модели со мотиви на срциња и интересни комбинации од бои.

Патиките се тренди и урбани, преслатки и погодни за повеќе комбинации. Стандардните скејт модели со срценца и љубовни мотиви, ќе ги освојат срцата на сите припаднички на женскиот пол кои уживаат во кежуал комбинации. Истите ќе бидат доминантен дел од секој аутфит и ќе бидат хит и за претстојново Лето.

Во соработка со интересниот дезен, овие патики може да станат Ваше омилено парче, за кое многумина ќе Ве прашуваат.

 

Напиши коментар